Klimatyzacja do małych pomieszczeń

Kominek to ekologiczna i wygodna metoda dodatkowego ogrzewania domu jednorodzinnego. Takie źródło ciepła nie tylko jest przyjazne dla środowiska, ale także wprowadza do pomieszczenia przytulną atmosferę. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór kominków od sprawdzonych i zaufanych producentów — zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Ogrzeją Twój dom, a ponadto będą stanowiły przepiękną ozdobę każdego wnętrza.

Jeszcze do niedawna klimatyzacja była synonimem luksusu zarezerwowanym tylko dla nielicznych. Teraz na jej montaż może pozwolić sobie praktycznie każdy. Jeśli chcesz zadbać o samopoczucie swoje i pozostałych domowników, pomyślo zainstalowaniu klimatyzacji w swoim mieszkaniu.

Klimatyzacja do mieszkania: dlaczego warto?

Jeśli chcesz zamontować klimatyzację w mieszkaniu, musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim jego powierzchnię oraz liczbę pomieszczeń. Pozwoli to nie tylko właściwie dobrać typ urządzenia, ale i jego moc. Oprócz klimatyzacji możesz zdecydować się również na montaż rekuperacji w mieszkaniu. To wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, a połączenie obu tych instalacji daje jeszcze więcej korzyści.

Utrzymanie odpowiedniej temperatury

Klimatyzacja może zarówno schładzać, jak i ogrzewać powietrze w pomieszczeniach.

Pozytywny wpływ na samopoczucie

Właściwa temperatura wpływa na zdrowie oraz ogólną kondycję organizmu.

Osuszanie powietrza

Osuszanie powietrza.

jednostka klimatyzacji zamontowana w pokoju
ręka z pilotem do klimatyzacji

Klimatyzacja w mieszkaniu – o czym trzeba pamiętać?

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu jest nieco bardziej problematyczny niż w domu jednorodzinnym. Trzeba znaleźć odpowiednie miejsce do zamontowania jednostki zewnętrznej. Najczęściej instaluje się ją na balkonie. Niezbędne jest uzyskanie zgody zarządcy lub administratora nieruchomości. Takie pozwolenie jest potrzebne również wtedy, gdy urządzenie ma być zamontowane na elewacji budynku.

 
jednostka klimatyzacji zamontowana w pokoju
monter montuje jednostke klimatyzacji

Zadbaj o profesjonalny montaż klimatyzacji w mieszkaniu

Warunkiem wydajnego działania klimatyzacji, jest właściwy dobór jej parametrów oraz profesjonalny montaż. Tego typu usługi świadczy firma Kominox. Nasza doświadczona ekipa składa się z najlepszych specjalistów, którzy ciągle się szkolą. Używają wyłącznie sprawdzonych produktów od cenionych producentów. Dopasują klimatyzację, która zapewni Ci wysoki komfort termiczny.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszymi doradcami. Udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi i przedstawią dostępne rozwiązania. Każda
z naszych usług jest dopasowywana do potrzeb klienta, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a otrzymasz bezpłatną wycenę.

Klimatyzacja

Pozwól nam przedstawić Ci wszystkie szczegóły związane z tym ekologicznym rozwiązaniem – zapoznaj się ze szczegółami usługi.