Usługa montażu

W naszych domach i miejscach pracy coraz popularniejsza staje się instalacja klimatyzacji. Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Istotnym czynnikiem jest dobór właściwej mocy urządzenia oraz wskazanie najdogodniejszego miejsca, gdzie umieszczone będą jednostki wewnętrzne i zewnętrzna.

Stawiamy na materiały o najwyższej jakości, dlatego nie musisz martwić się
o trwałość i bezawaryjność swojego urządzenia. Nasi specjaliści uwzględnią wszystkie Twoje potrzeby i możliwości w doborze odpowiedniego urządzenia oraz zadbają o jego profesjonalny montaż.

Jak przebiega montaż klimatyzacji w praktyce?

Podczas montażu urządzenia zostaną umieszczone na wcześniej wybranych ścianach pomieszczeń, natomiast jednostki zewnętrzne zostaną zamontowane na ścianach budynku lub ustawione na ziemi. 

monter montuje jednostkę klimatyzacji

Nasi specjaliści zrealizują cały projekt zgodnie z wymaganiami producenta. Powierz ten proces profesjonalistom.

1.
Wybór i zakup odpowiednich rozwiązań.
2.
Montaż klimatyzacji(związany ze stanem faktycznym budynku – czas montażu ok. 2 dni).
3.
W fazie surowej budowy, specjaliści precyzyjnie wykuwają i rozkładają instalacje gazową oraz elektryczną.
4.
Przed zamieszkaniem, w etapie wykończenia, montuje się jednostkę dostosowaną do domu, podłącza się instalację gazową oraz elektryczną.
5.
Pozostawienie miejsca montażu w czystości po ukończonych pracach.
jednostka klimatyzacji zamontowana w pokoju
nowoczesne wnętrze salonu z klimatyzacją

Ile trwa montaż klimatyzacji do domu?

Montaż klimatyzacji do domu może trwać zaledwie kilka godzin, w zależności od zakresu i stopnia skomplikowania prac. W niektórych budynkach konieczne jest stworzenie bardziej rozbudowanego systemu, którego budowa trwa nawet kilka dni. Czas realizacji zlecenia w dużej mierze zależy też od rodzaju urządzenia i parametrów technicznych obiektu. Tego rodzaju usługi oferujemy zarówno w dopiero powstających, jak i w już istniejących obiektach.

 
kobieta ustawia klimatyzację w mieszkaniu
jednostka klimatyzacji zamontowana w pokoju

Montaż klimatyzacji do domu a dobór jednostki

Podstawowym czynnikiem dobrej i niezawodnej instalacji jest właściwy dobór jednostki o odpowiedniej mocy. Nasi specjaliści udzielają pomocy w tym zakresie, uwzględniając również wszystkie indywidualne potrzeby. Klimatyzatory są umieszczane na ścianach we wskazanych pomieszczeniach, natomiast jednostki zewnętrzne montowane na ścianach budynku lub ustawiane na ziemi. Wykonujemy montaż instalacji z zachowaniem wszelkich wymogów producenta oraz zgodnie z wymogami technicznymi.

 Proponowane przez nas urządzenia sprawdzą się nie tylko latem – mogą być także wykorzystywane do dogrzewania pomieszczeń w zimne i mroźne dni. Z tego powodu instalacje te często wybierane są do domków letniskowych nieposiadających innego źródła ogrzewania.

jednostka klimatyzacji zamontowana w biurze

Montaż klimatyzacji dla biznesu i firm

Przeprowadzamy również montaż klimatyzacji dla biznesu i firm. W biurowcach system ten stanowi podstawowe udogodnienie dla pracowników i klientów. Pozwala bowiem zachować odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Montaż klimatyzacji pomaga zwiększyć komfort pracy i wydajność zatrudnionych osób, a także spełnić normy narzucone przez obowiązujące przepisy.

Klimatyzacja dla biznesu i firm może przyjmować różne postaci. Najczęściej stawia się na system, który pozwala na modyfikację temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Dzięki temu pracownicy mogą samodzielnie decydować o tym, z jaką wydajnością ma pracować system. W takich miejscach montaż klimatyzacji często łączy się z instalacją wentylacji i rekuperacji. Urządzenia te pozwalają zachować nie tylko odpowiednią temperaturę, lecz także właściwą jakość powietrza.

Wykonujemy montaż klimatyzacji dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców
w Grodzisku Mazowieckim, Pruszkowie, Piasecznie, Lublinie, Chełmie, Puławach, Kraśniku, Ożarowie Mazowieckim, Opolu Lubelskim i Piasecznie.

Klimatyzacja

Pozwól nam przedstawić Ci wszystkie szczegóły związane z tym ekologicznym rozwiązaniem – zapoznaj się ze szczegółami usługi.